Bus Simulator Ultimate Hile Apk 2.0 3

Bus Simulator Ultimate Hile Apk 2.0 3

Iconewsmedia.comBus simulator ultimate hile apk 2.03 Bu oyunun çeşitli seçeneklere sahip olduğu mobil oyunları seven vatandaşlar tarafından şu anda aranan bir uygulamadır. Şu sıralar çok sevilen oyunlardan biri de oyunun gerçek oynanış sunabildiği simülatör oyunudur.

Sadece bu da değil, simülatör oyunlarının kendine has bir benzersizliği var çünkü eğlenceli olmanın yanı sıra kendimizi gerçek oynuyormuş gibi de ifade edebiliyoruz. Artık popüler oyunlardan biri de otobüs simülatörü oyunudur.

Pek çok otobüs simülatörü oyunu var, ancak şu anda aranan şey, sürüm 2.0 3 ile nihai tepe simülatörü otobüsü. Bunun için, buradaki yönetici kısaca gözden geçirecek.

Bu Bus Simulator Apk’ten ücretsiz olarak incelemeler, özellikler ve indirme bağlantıları hakkındaki bilgileri kaçırmamak için cihazınızın ekranını izlemeye devam edin.

Hakkında Bus Simulator Ultimate Hile

Bus Simulator Ultimate Hilearaba sürme simülasyon oyunu uygulamasıdır. Bu oyun Zuuks Games tarafından geliştirilen ilginç bir oynanışa sahiptir.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyun bir otobüs sürmeyi simüle etmeye odaklanır. Arabaları tamir etmekten, arabaları değiştirmekten ve ilginç seyahat rotalarını seçmekten ayrıntılı olarak sunulan özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu android oyununda dünya çapında birçok otobüsü olan bir girişimci olarak kabul edileceksiniz. Herhangi bir yerde bir şirket kurabilir veya belirli bir ülkede seçim yapabilirsiniz. İstediğiniz seyahat rotasını da belirleyebilirsiniz.

Bir otobüs şoförü gibi, yolculara da kullandığınız otobüse binerken kendilerini rahat hissetmeleri için dostane bir şekilde hizmet etmeniz gerekiyor.

Özellik Bus Simulator Ultimate Hile

Oyun hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, elbette bu oyunda hangi özelliklerin mevcut olduğunu merakla bekliyorsunuz. Aşağıda Bus Simulator Ultimate’ın oynayabileceğiniz bazı özellikleri bulunmaktadır.

  • Otobüs şoförü olarak iş yapmak

Başlangıçta, bu oyunun oyuncuları kendi otobüs işletmenizi yöneterek harika bir oyun içi deneyimin tadını çıkaracaklar.

Büyük bir iş adamı olmanın keyfini çıkarabilir, dünya çapında birden fazla otobüs ofisine sahipken harika bir otobüs sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Dünya çapında gerçekçi bir yolculuğu keşfedin

Bu oyunda seçtiğiniz rotaya göre eğlenceli bir dünya turuna çıkabilirsiniz. Geçilecek birçok rota var, hepsi bir işletmeyi yönetirken ve aynı zamanda bir otobüs kullanırken seyahati belirlemede size bağlı.

  • Gerçekçi yolcular sizinle etkileşime girer

Şimdi bu oyunun benzersiz yanı, orijinal otobüse benzeyen yolcuların olmasıdır. Bu yolcuların, sohbet eden şeylerden yolculuklarında memnuniyet ifadelerine kadar sizinle etkileşime gireceği yer.

  • Birçok ilginç otobüs seçeneği var

Bu oyun sadece aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok rota değil, aynı zamanda sıradan olanlardan en pahalılarına kadar çeşitli tiplerde otobüs vagonları da sunuyor. Satın almanız gereken paraya bağlı olarak hepsi kullanılabilir.

  • Hareket halindeyken radyo programlarının keyfini çıkarın

Simülasyon yolculuğunuza eşlik etmek için bu oyun radyo şovlarına sahiptir. Yolda atmosferi canlandırmak için müzik ve radyoyu açabileceğiniz yer.

  • Arkadaşlarla çevrimiçi oynayabilir

Sizi aşık edecek bir sonraki özellik ise çok oyunculu özellik. Artık arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Download Bus Simulator Ultimate Hile Apk 2.0 3

Oynamak için sabırsızlananlarınız için, adminin aşağıda paylaşacağı linkten uygulamayı hemen indirin. Ancak sürüm 2.03, tüm özelliklerini değiştirmiş bir sürümdür.

Yani bu özelliğin keyfini çıkarmak için ödeme yapmanıza gerek yok. Ancak orijinal sürümünü istiyorsanız Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz. Ve sürüm 2.0 3 için nihai simülatör veri yolu mod apk aşağıdadır.

son söz

Pekala, adminin Bus simulator ultimate hile apk 2.03 incelemesinde paylaşabileceği bilgiler bu kadar, umarım bu bilgi ihtiyacı olanlara faydalı olur, ziyaretiniz için teşekkür ederim. Daha ilginç oyun bilgileri için daha fazlasını okuyun>>>>

You May Also Like

About the Author: Penulis Febi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *